Podporujeme české ženy Podporujeme české ženy

Lucie Šindelková

Ahoj, jmenuji se Lucie, Lucka, Lucinka a když jsem byla malá, tak často i Lucifer. Ano, jsem temperamentní, teď už pětačtyřicetiletá maminka dvou Rarášků, které jsme spolu s manželem adoptovali, a i když nás dost zaměstnávají, tak energie, nenechavé ručičky a hlava plná nápadů.......mě stále ženou něco tvořit, zútulňovat, zkrášlovat.....a proto jsem začala tvořit různé dekorace. Tento koníček, jak já říkám, dobíjí baterky když jsem ve stresu a potřebuji se pozitivně naladit......je to balzám na duši, ale nejen pro mě a ta radost v srdíčku, když se výrobky líbí je k nezaplacení.

Jak se stavíme k životnímu prostředí? Názor paní Lucie.

K výrobě také používám věci, které se třeba už k ničemu nehodí, taková recyklace. Vždycky než něco vyhodím, tak přemýšlím, nedalo-li by se to k něčemu použít? A tak schovám. Třeba kočička, je to opletená láhev, nebo oblečky pro trpaslíky? Proč vyhazovat roztrhané kalhoty, když se do nich dá obléct trpaslík? A spousty a spousty dalších.
I lidé z okolí už nosí staré látky, nádobí....
Prostě u nás doma už platí: "Mami? Mám to dát do plastů? Nebo do papírů,nebo popelnice? Nebo se Ti to bude na něco hodit?

Zobrazit Mřížka List
Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Vánoční látkový trpaslík

Vánoční látkový trpaslík s papírovou čepicí do interiéru,dekorován .Velikost 50cm.Zákazník si barvu zvolí v objednávce,do poznámky.
324,00 Kč

Vánoční polystyrenový věnec

Vánoční polystyrenový věnec,zdobený formou,vpichovaný patchwork s dekorací.Vhodný k zavěšení v interiéru.Průměr věnce 24cm.K prodeji tyto kusy.
205,00 Kč

KOČIČKA

Skleněná lahev opletená průklepovým papírem+dekor.Vysoká 40cm.V prodeji tyto dva kusy.
302,00 Kč

Adventní věnec

Adventní věnec na polystyrenovém základu,zdobený formou vpichovaný patchwor,dekorován+svíčky.Průměr věnce 24cm.
313,00 Kč

Jednoduchý svícen

Šálek na prkénku s vánoční dekorací Recyklace.V prodeji pouze tyto kusy. Do poznámky k objednávce napište barvu.
205,00 Kč

Velký Velikonoční zajíc na pomlázku

Krásná velikonoční dekorace vhodná na uložení pomlázky. Velká skleněná láhev opletena papírem,dekorováno dřevěnými výřezy,mašlí a květinou. Velikost 60-70 cm
648,00 Kč

Látkové tulipány

Látkové tulipány šité ručně. Objednatel si záda barvu od bílé po černou - možno všechny barvy - barvu specifikujte do poznámky u objednávky. Minimální odběr 15 ks
32,00 Kč

Celoroční trpaslík

Celoroční dekorační trpaslík. Čepice pletená z papíru, tělo na pevném základě, vycpáno vatelínem a oblečen do látky. Objednávající si zadá barvy trpaslíka. Barva od bílé po černou, celá barevná škála. Velikost 40 cm
540,00 Kč

Věnec tvořený z papíru

Věnec pletený z papíru, zdobený ručně šitými tulipány a drobnými dřevěnými výřezy. Vhodný do interiéru, okno, dveře. Zákazník si může specifikovat barvu. Barvu zadejte do poznámky u objednávky. Velikost 30cm.
562,00 Kč

Látkový zajíček

Dekorace vhodná do interiéru.
421,00 Kč

Věnec látkový

DOPRODEJ - ORIGINAL 1KS
386,00 Kč

Kočka

ORIGINAL 1 ks - moderní dekorace do každého bytu.
350,00 Kč
Ivona Svobodová, zakladatelka projektu

Přeji krásný den!

Jmenuji se Ivona Svobodová a jsem zakladatelkou tohoto projektu. Chci podporovat české ženy, české výrobce a všechny, kteří svým snažením dělají svět krásnější. Přidáte se ke mně?
Napište mi na adresu: ivonasvobodova@email.cz

Teším se na spolupráci.